Tanáraink

Véghelyi Kriszta

1992-ben diplomázott a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Tanárképző Intézetében hegedűtanár szakon, majd 2002-ben a Budapesti Műszaki Egyetem közoktatásvezető szakán is képesítést szerzett. 2014-ben elvégezte a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem régi-zene tanszékén a barokk-hegedűművész szakot.

1991 óta tanít a Tóth Aladár Zeneiskolában, 2005 óta iskolánk egyik intézményvezető-helyettese, 2008 óta a vonós tanszak vezetője. Növendékei közül sokan választották a zenei pályát, eddig 14 növendéke nyert felvételt zeneművészeti szakközépiskolába.

2000 óta a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem gyakorlatvezető tanára.

Koncertező művészként is aktív, historikus hangszerösszeállítású együttesek tagjaként (Orfeo Zenekar, Festetics Quartet) számos koncerten és lemezfelvételen működött közre belföldön és külföldön egyaránt.

2015 óta pedagógus minősítési szakértő, mesterpedagógus. Fontosnak tartja a komplex személyiségfejlesztést, az általános műveltség szélesítését, a viselkedési kultúra fejlesztését és az önálló tanulási módszerek elsajátíttatását.

Iskolánk Tóth Aladár-díjas tanára.

 emblemablue

tehetsegblue

ohnobackground

Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola

Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája

Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.

Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu