Tanáraink

Iskolánk egykori diákja, a római Santa Cecilia Konzervatóriumban és a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Tanárképző Intézetében végezte tanulmányait, diplomáját 1993-ban szerezte meg. 1992 óta tanít iskolánk gordonka tanszakán.

Diákkora óta megkülönböztetett érdeklődéssel fordul a kamarazenélés, a kamara- és szimfonikus zenekari játék felé.

Alapító tagja volt az Erkel Ferenc Kamarazenekarnak, játszott a miskolci Telemann Zenekarban és a Magyar Állami Hangversenyzenekarban.

Kamarazenészként és szólistakánt számos európai országban fellépett, gyakran játszik együtt férjével, Dominkó István zongoraművésszel. Tanári tevékenysége mellett a HÍD Művészeti Alkotóközösség tagja, mely előadásain ötvözi a zenét különböző társművészetekkel (irodalom, képzőművészet). A CRESCENDO Nyári Művészeti Akadémián is oktat gordonkát és kamarazenét. Három gyermek édesanyja.

 emblemablue

tehetsegblue

ohnobackground

Tóth Aladár Zeneiskola
Alapfokú Művészeti Iskola

Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
a Debreceni Egyetem és a
Pécsi Tudományegyetem Partneriskolája

Cím: 1063 Budapest, Szív u. 19-21.

Telefon:
+36-1-4130459
+36-1-3428104
+36-1-4130818

E-mail: tazi@tothaladar.hu