Bauernfeind Éva

Iskolánk növendéke volt, először gordonka, majd zongora szakon. Fehér Lászlóné Rókay Gabriella indította el a zenei pályán, zongoradiplomáját 1996-ban szerezte a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Budapesti Tanárképző Intézetében - tanára Kemenes András volt. Ugyanebben az évben a Bartók Konzervatóriumban zongorakísérői állást kapott. 1998-ban a Zathureczky-hegedűversenyen zongorakísérői díjat kapott. 2000-től 2008-ig négy gyermeke született. 2011 szeptembere óta dolgozik iskolánkban korrepetítorként, fuvola, oboa, trombita, kürt, hegedű és gordonka szakon. 2015-ben a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen zongorakísérői diplomát szerzett. 

Miért szeretem a hangszerem?

 

Zeneismeret órarendek

 

Hírmondó archívum

 

Hallgass zenét, olvass róla!

 

Fórumozz, kérdezz tőlünk!