Kiss Bea

2004-ben szerezte egyetemi diplomáját a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Főiskola Karán, ahol Lass Zoltán növendéke volt. Előtte Ittzés Gergely tanítványaként diplomázott 1999-ben a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Győri Tanárképző Intézetében. Tanára a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolában Gyöngyössy Zoltán volt.

1999 óta a Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola, AMI, 2018-tól zeneiskolánk tanára. 2018 óta a Kovács Árpád Országos Fuvolás Tábor budapesti tanáraként működik közre. Több növendéke került zenei pályára, tanítványai számos díjat nyertek a budapesti és országos fuvola- és kamaraversenyeken.

Tanári különdíjai: I. „Nyitni-kék” Országos Fuvolaverseny, VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny, X. Országos Fuvola-duó Verseny,  IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny, IV. Kovács Imre Fuvola-kamara Találkozó.