Nagy Melinda

Nagy Melinda a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen szerzett diplomát zeneismeret - ének-zene szakon 2015-ben. Ettől az évtől tanít szolfézst és tart zenei foglalkozásokat ovisoknak a Tóth Aladár Zeneiskolában.

Szolfézsoktatás mellett a Kós Károly Ének-zenei Általános Iskolában tanít éneket emelt tagozaton.

Több külföldi tanulmányi, tanítási tapasztalattal rendelkezik. 2013-ban Írországban, 2015-ben Németországban járt tanulmányúton (Erasmus), 2017 nyarán Pekingben tanított.

A tanítás mellett fontos szerepet tölt be életében a kóruséneklés, valamint a hangszeres zenélés (hegedű). Tagja az Új Liszt Ferenc Kamarakórusnak, a Zeneakadémia rezidens kórusának. Rendszeresen lépnek fel itthon és külföldön egyaránt.