Zeneiskolánk indította a legtöbb növendéket a VII. Budapesti Csellófesztiválon

A VII. Budapesti Csellófesztiválon az alábbi növendékeink értek el kiemelkedő eredményt:
 
I. Korcsoport A tagozat:
Kovács Nina arany fokozat és különdíj
tanára : Dávid Krisztina  kísérő: Kertész Rita
Orsós Dániel József arany fokozat és különdíj
tanárai: Urbán Orsolya és Czékmány- Kükedi Szílvia, kísérő Bischoff Péter
Czékmány-Wambach Gréta arany fokozat 
tanára: Dávid Krisztina kísérő: Kertész Rita
 
I. Korcsoport B tagozat:
Rozmán Amália arany fokozat, tanára Dávid Krisztina, kísérő: Kertész Rita; Kókai Emma arany fokozat,  tanára: Dávid Krisztina kísérő: Kertész Rita; Borbás Hanna Liza ezüst fokozat,
tanára: Kovácsikné Falvay Edit kísérő: Bauernfeind Éva; Galambos Mirjam Rózsa ezüst fokozat,
tanára: Dominkó Csilla kísérő: Héja Benedek
 
II. Korcsoport B tagozat:
Filip-Orbán Katinka arany fokozat, tanára: Dávid Krisztina, kísérő: Kertész Rita; Lakatos Natália Ildikó arany fokozat, tanára: Kovácsikné Falvay Edit, kísérő: Bauernfeind Éva; Mohácsi Dávid arany fokozat,
tanára: Dominkó Csilla, kísérő: Héja Benedek; Vane Dzsenifer ezüst fokozat, tanára: Dávid Krisztina, kísérő: Kertész Rita
 
III. Korcsoport B tagozat:
Rinkó Krisztián arany fokozat, tanára: Dominkó Csilla, kísérő: Héja Benedek; Zelenyánszky Lőrinc arany fokozat, tanára: Kovácsikné Falvay Edit, kísérő: Bauernfeind Éva
 
IV. Korcsoport A tagozat:
Széphelyi Annamária bronz fokozat, tanára: Dávid Krisztina, kísérő: Kertész Rita
 
IV. Korcsoport B tagozat 
Králik Miklós arany fokozat, tanára: Dávid Krisztina, kísérő: Kertész Rita; Bucella Lilla ezüst fokozat,
tanára: Dávid Krisztina, kísérő: Kertész Rita
 
II. Korcsoport Duó kategória:
Mohácsi Dávid -Rinkó Krisztián arany fokozat, tanáruk: Dominkó Csilla
 
III. Korcsoport Duó Kategória:
Bucella Lilla -Dominkó Liliána arany fokozat, tanáraik: Dominkó Csilla, Dávid Krisztina
 
II. Korcsoport Trió Kategória:
Mohácsi Dávid - Rinkó Krisztián - Zelenyánszky Lőrinc arany fokozat, tanáraik: Dominkó Csilla, Kovácsikné Falvay Edit
 
II. Korcsoport Kvartett Kategória: 
Filip- Orbán Katinka - Kókai Emma - Rozmán Amália - Rátkai Fanni arany fokozat, tanáruk: Dávid Krisztina
 
III. Korcsoport Kvartett Kategória:
Csanálosi László - Kerekes Brigitta - Szilvási Hanna - Kontra Bence arany fokozat, tanáruk: Kovácsikné Falvay Edit
 
Minden felkészítő tanár oklevelet kapott, a zongorakísérők emléklapban részesültek.
Dávid Krisztina a legtöbb növendéket indító felkészítő tanár különdíjban részesült. 
A Tóth Aladár Zeneiskola elnyerte a legtöbb versenyzőt indító iskola különdíját.
 

Miért szeretem a hangszerem?

 

Zeneismeret órarendek

 

Hírmondó archívum

 

Hallgass zenét, olvass róla!

 

Fórumozz, kérdezz tőlünk!