A III. Zongoraegyüttesek Fesztiválját május 15-én rendezte meg a Szabolcsi Bence Zeneiskola, amelyen zongoristáink közül többen is kiemelkedő eredményeket értek el.
Tanár-diák kategóriában Pogány Liza, tanárával, Szavári Orsolyával arany minősítést kapott.
Egyzongorás - négykezes kategóriában a Dóczi Vanda - Bura Pál Patrik duó ért el kiemelt arany minősítést.
Szavári Orsolya és Eckhardt Gábor pedig Felkészítő tanári Díjban részesültek.



